| DarkFoRyOU a întrebat:

Am windows 7 si de la un timp numai aveam spatiu deloc in d doar 2mb am intrat pe acolo... si am gasit un fisier de 90gb.hdv ceva de genu... imi dauneaza ceva la pc daca l-am sters?big grinhappy ca inainte aveam 100gb free? Astept raspunsuribig grin dau funda happy

Răspuns Câştigător
| MrBlueEnergy a răspuns:

Nu, stai linistit, nu dauneaza sistemului:

"The file extensions HDV is a Disk image file. File extension.hdv is the compressed files that contain many separate files in one large archive. But.hdv files can use file compression to save disk space. The compression software Adobe Authorware, VideoPier HD which can open.hdv file extension."

1 răspuns:
| wj a răspuns:

Putin probabil sa dauneze, dar poate trebuia sa cercetezi ce extensie are si ce program l-a creat, sau cum a ajuns la tine pe dischappy