| madww a întrebat:

Am yahoo messenger 11, si de cateva zile nu imi mai merge sa imi schimb poza de la avut. CAare este problema?

Dau funda pentru ccel mai bun raspunss love struck

Msii:*

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Waaw:O.Deci cred ca toti cei care folosesc messu' au aceeasi problema.Inclusiv euhappy. Este din cauza lor asa ca stai linistit/a ca se rezolvahappy.

| fly4love a răspuns:

E bun si yahoomess 10! de ce alergati toti dupa 11? inca e in constructie. decat sa tot aveti probleme mai bine instalativa 10-le cand va aparea yahoo.mess 12 atunci posibil sa mearga 11-le mai bine! bafta la descarcat 10-le

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema asta cu avatarele o avem toti, e de la Yahoo si se va rezolva asa ca nu mai instala/dezinstala nimic pana cei de la Yahoo nu vor rezolva problema asta cu avatarele.

| Benedict_6845 a răspuns:

Toti avem aceeasi problema nu numai tu tongue. e ceva de la ei big grin

| Lannister a răspuns:

Nici mie nu imi mai merge. Banuiesc ca e o problema