| euuilem a întrebat:

Buna TPU as dori si eu un raspuns la urmatoarea intrebare, este vreo oferta de internet nelimitat (sa pot vorbi pe skipe nelimitat in strainatate) de pe telefon fara abonament, si daca este vreo oferta c-am cat ma costa? si daca cineva stie in judetul Caras-Severin are acoperire 3g (nu conteaza reteaua). Va multumesc anticipat

1 răspuns:
| kteichd a răspuns:

Internet nelimitat pe telefon inca nu este din cate stiu eu pe cartela normala... doar din alea de 500 mb ..etc