| Acaikus a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu care dintre toate videoclipurile din youtube are cele mai multe vizualizari vreau sa treaca cel putin peste 400 d milioane d vizualizari dau funda pentru videoclipul cu cele mai multe vizualizariwinking

5 răspunsuri:
| Stefan94 a răspuns:

Pe departe cele mai multe vizualizari sunt la clipurile
Baby baby -Justin Bieber(on)
Friday - Rebeca Black
Astea au din cate stiu peste 500 milioane de vizualizari pentru ca sunt in principal muzica proasta vizionata de lume pentru motive de misto.

| florinelgap a răspuns:

Justin Bieber - Baby ft. Ludacris 607, 769, 765 pana acum doar asta l-am gasit cu cele mai multe http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4&feature=related