| evildarks a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu si eu ce setari sa pun la fishbot pentru a prinde mai multi pesti in vreo 10 min pls pls un raspuns si pentru perle exista ceva ?

2 răspunsuri:
| ZeitaBeta a răspuns:

Uite un Fishbot bun http://www.filehost.ro/28861914/FishBot2_4_exe/
Nici nu trebuie sa ii faci setari, sunt automate in functie de undita ta. Prinzi cu pana a 50% mai multi pesti decat in general si iti mareste si cu 30% sansa de a primi o scoica.

| IronWolf a răspuns:

Da exista un hack la mt2 ro care pescuieste singur si iti prinde ori ce
deci poti sa il dowladezi si sa te joci pe alt cont cat celalalt cont prinde pestii sau scoicile