| geani444 a întrebat:

Asi dori sa ma ajutati si pe mine cu ceva.As dori sa imi iau un telefon cu android pana in 5 milioane dar nu stiu de care.
Astept sa imi dati niste ideii cu niste telefoane bune.

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DBXCSBBBM/
Cel mai bun la pretul asta, quadcore, memorie buna, ecran bun si foarte foarte ieftin(cat un telefon de 10 milioane)

4 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Nu gasesti nici un telefon bun cu android in 500 lei, decat second hand, daca vrei iti iei un lumia 520 pe windows phone

| Sonic2070 a răspuns:

Evolio Onyx. Nu lua in seama comentariile despre el, am cunostinte care au telefonul asta si merge perfect!

| vasvas63 a răspuns:

LG L9 am eu. sunt multumit. il iei sh cu 500 lei

| danutz547 a răspuns:

Depinde pentru ce telefon optezi tu, nou sau second hand?