| noname293 a întrebat:

Bună TPU, astazi am fost la mall si mi-am lasat unele cumparaturi in dulapurile cu incuietori, m-am luat cu altele si am uitat de ele, avand si alte cumparaturi pe langa. Precizez ca stau la o ora distanta de mall, mi-am amintit abia cand am ajuns acasa... Ce ma sfatuiti sa fac sa recuperez cumparaturile?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi acolo si ti le iei. Ce e greu de inteles?

| Simpatic a răspuns:

"Ce ma sfatuiti sa fac sa recuperez cumparaturile? "

sa te intorci acolo ca sa iti iei bunurile pe care le-ai uitat, nu e nimic complicat in asta si nici ilogic
si da se poate sa uiti ceva ce ai pus intr-un dulap inchis, atunci cand faci alte cumparaturi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci azi și le iei, ce altceva sa faci

| ioana748 a răspuns:

Da, mergi si iei ce ai acolo.
Intrebi paza daca au umblat ei la cusete desi cred ca sunt tot acolo.
Le vei recupera cu siguranță.

| trophin a răspuns:

Mergi la cuseta si iti iei ce ai