| SJ001 a întrebat:

Cand incepe scoala (unii mi-au spus ca pe 10 altii pe 17 septembrie)? Si am mai citit ca scoala altfel va fi intre 1-5 aprilie dar Pastele e pe 5 mai, inseamna ca vacanta nu mai e odata cu Pastele sau scoala altfel nu mai e odata cu vacanta happy?

Si mai voiam sa stiu daca se mai dau teste din acelea initiale ca anul trecut.

Multumesc.

1 răspuns:
| positivity a răspuns:

Şcoala se începe pe 10 septembrie 2012. Iar despre testele iniţiale, ar trebui să le dăm în fiecare an, pentru a vedea cu ce cunoştinţe am rămas de după vacanţă.