| 2003Gabriela a întrebat:

TPU! Ce inseamna daca un membru al familie care a murit iti apare in vis, inviat? Bunicul meu a murit cu o luna sa ma nasc eu, dar l-am visat aseara, nu l-am vazut niciodata. M-am gandit la el cu o zi in urma si cum am zis si mai sus chiar daca nu l-am vazut niciodata simt ca tin la el si ca as vrea sa-l cunosc...
*Funda

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Inseamna ca te-ai gandit la acea persoana sau ca ceva ti-a amintit de ea in cursul zilei.

| Catalinhhh a răspuns:

Salut!

Nu reprezintă nimic, visurile se creează din pricina gândurilor și imaginației noastre.
http://www.descopera.ro/......espre-vise

An nou fericit!

| AdrianPanaintescu a răspuns:

Pentru că ai vrut să îl vezi el ți s-a arătat. Eu o numesc legea atracției