| Rallu a întrebat:

Ce telefoane imi recomandati?(trebuie sa aiba USB, camera foto, video, card de memorie, Bluetooth, 3G,)

Răspuns Câştigător
| ...:::My\Tears/Run\Black:::... a răspuns:

Nokia 5800...
Are USB
camera foto de 3. 2 megapixeli cu blitz
card de memorie de 8 gb
Bluteooth si infrarosu
si 3G...

eu am telefonul si sunt foarte mandra de el... poti intra si pe net in zonele cu wi-fi cum ar fi mc-donalds, etc.
Poti face video-call... adica sa vb cu cineva si accea persoana sa te vada, doar daca are telefon 3G...
Se mai numeste si "The Iphone Killer" adica este mai tare decat iphone-ul, dar mai ieftin.
costa in jur de 9-12 milioane dar este performant.

10 răspunsuri:
| addflo a răspuns:

Samsung i900 sau Nokia C6.
Au tot ce ţi-ai putea dori pentru următorii 3-4 ani.

| iuandfto a răspuns:

Iti recomand telefonul Sony Ericson w910i pentru ca tata are acest telefon http://vandtelefon.com/pictures/2009/08/30/sony-ericsson_w910i_25174.jpg.
Si iti mai recomand telefonul Samsung j700 pentru ca acesta am eu http://mobile.dpszone.com/images/Samsung-J700-SGH-J700-1.jpg

| Anutza2610 a răspuns:

Sonny ericcson w810i

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Nokia N97! il am si este foarte, foarte bun!

| Luv you a răspuns:

Iti recomand un Sony Ericsson w902
http://www.gsmpedia.ro/sony_ericsson-w902-2521.html

| CrazyJoker a răspuns:

Samsung U800 Generale Retea HSDPA / GSM 900 / 1800 / 1900
Lansare 2008, 2Q
Valabilitate Disponibile
Marimi Dimensiuni 111 x 46 x 10 mm
Greutate 90 g
Ecran De tip TFT, 16M colors
Marimi 240 x 320 pixels
- 2 inches
- Comanda un logo gsm
ringtones De tip Polyphonic, MP3
Inserare noua Download - comanda acum
Cantitate Up to available memory
Difuzor Yes
Memory Agenda 1000 entries, Photo call
Lista apeluri 30 dialed, 30 received, 30 missed calls
Slot card microSD (TransFlash), up to 8 GB
- Vezi preturi
- 1 GB shared memory
Connect USB USB port
Port Infrarosu No
Bluetooth Yes
Data WAP Yes, WAP 2. 0
Edge Class 10, 236. 8 kbps
3G HSDPA, 3. 6 Mbps
GPRS Yes, Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
Media
Mesagerie SMS, EMS, MMS, Email
Audio Player MP3/AAC/eACC+/WMA player
Radio FM radio with RDS
Camera
Camera Yes, 3. 15 MP, 2048x1536 pixels, video(QCIF@15fps), LED flash; secondary CIF videocall camera
Accesorii
Ceas Yes
Alarma Yes
Browser xHTML, HTML
Java Java MIDP 2. 0
Culori Silver
Limbi Major European and Asia-Pacific languages
Jocuri Yes + downloadable - comanda acum
- T9
- Office document viewer/editor
- Organizer
- Built-in handsfree
Baterie Standard battery, Li-Ion
Stand-by -
Timp vorbire -

| tymo20 a răspuns:

Nokia n82 are USB camera foto de 5 megapixeli cu xenon flash cu lentile carl zeiss card de memorie de 2 GB, bluetooth, 3g, internet wireless, poti baga in el o gramada de aplicatii.

| FanNane95 a răspuns:

E71 sau un E72

| Iulika96 a răspuns:

Pai depinde, daca vrei ceva mai performant si de "fite" iti poti lua Samsung Corby, LG Cookie(amandoua cu touch screen); sau telefoane de la Nokia-E52, E50, E55.Sau tot de fite N91 sau N90.Sau daca nu iti poti lua de la Sony Ericsson pentru muzica.Au si camera si card de memorie unele. Bafta la gasirea telefonului.

| RawrXd a răspuns:

Nokia n97, Nokia 5230 nu CORBY!