| jockerass a întrebat:

Ce ziceti se merita? ii buna de ceva tableta asta? Allview SCity Life SuperSlim cu procesor Cortex A9 Dual-Core 1. 50GHz, 7", 512MB DDR3, 8GB, Wi-Fi, Android 4.1 Jelly Bean, White.Pret:299lei

Răspuns Câştigător
| Kiwibv a răspuns:

Salut!

Am lucrat in Domo si acuma imi fac veacul prin Flanco deci cred ca poti sa iti dau un sfat avizat!

Allview este tableta cu cel mai bun raport pret calitate... Merita exact cat face... nici 1 leu in plus. Sunt oarecum Ok dar eu am avut experiente foarte nasoale cu Allview. Calitatea constructiei si materialele folosite sunt cele mai proaste posibile, displayul este prost si touch-ul e infernal.
Allview este o tableta care poate fi folosita strict pentru consum de date media... fb, navigare, etc.
Nu iti recomand nimic low cost... nu sunt low cost degeaba.
Modele ce trebuiesc evitate : Allview, E-boda, vonino, serioux.

Pentru gameing cel mai bun prieten al tau e : Google Nexus 7".

Procesor quad-core Tegra 3 ( ATENTIE )
1GB DDR3
16 GB intern
Calitate constructie impecabila
Andoid pur fara alte briz-brizuri
Rezolutie extraordinata
Ecran IPS + Gorilla
etc etc etc
Pret : 700 RON

Nu stii ce face procesoru tegra 3? Uite aici!

http://www.youtube.com/watch?v=FtJdAxZF3pg

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Nu te complica cu Allview. dar avand in vedere pretul, este o tableta acceptabila

| NAdrian a răspuns:

E buna dar daca vrei pentru gaming iti recomand altceva..http://www.flanco.ro/......black.html

| kitra97 a răspuns:

Sal jockerass - eu zic ca se merita asta este o oferta de nerefuzat are niste componente foarte speciale si la pretul asta nici nu se pune problema acum tu stii ii decizia ta... sper ca te-am ajutat :-D