| razvy596 a întrebat:

Cine ma ajuta sa imi fac portforwarding pentru un radio online dat fiind faptul ca eu am un router wireless de la romtelecom HG520b?

Răspuns Câştigător
| M4riusT a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti cumperi un Host Radio daca vrei un radio online ca cu router-ul nu faci nimic! BAFTA

1 răspuns:
| floryn1993 a răspuns:

Pai daca ai ip gen. 109.101., nu va merge si eu am net de la romtelecom, doar daca cumperi ip static de la ei, 1, 24 € = 5, 58 lei si atunci merge, dar decat sa te complici mai bine cumperi host radio. ex : http://www.serveresonic.info/ au oferte aceptabile