| alexy19a a întrebat:

Cine stie niste teme pentru windows 7 care sa nu schimbe doar imaginea sa se schimbe singur si culoarea barei de start. Asi dori o teme care sa schimbe totul,imaginea fisierelor, bara si altele.
Dau funda, si apropo scuzati-ma nu stiu la ce alta categorie sa pun...

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| lilianu a răspuns:

Poti sa-ti pui mac os lion pentru windows 7 poftim site-ul: http://www.custopack.com/
descarci programa pe downoald si apoi intri custopack gallery si acolo iti alegi o tema,pui mouseul pe aceea care doresti sa o descarci si colo scrii downoald, dupa ce s-a descarcat amindoua instalezi custopack setup,apoi instalezi tema care ai dorit sa o descarci, automat dupa ce ai vrut sa instalezi tema vei intra in custopack si iti va arata fotografii din tema, acolo va scrie ''select of optins and installation'' si apasa'' full installation''apoi apasa next step si apoi install custopack, dupa ce sa instalat restarteaza calculatorul si nu dezinstala programele deoarece o sa se stearga tema, succes.