| usernamebpla a întrebat:

Colegiul National MIhai Eminescu, judetul Satu Mare are un profil de mate-info cu bilingv engleza, media de intrat 9.70, 30 de locuri dar sunt multi care au luat bilingvu si nu intra la clasa aia ptc nu au media, dunt foarte putini care intra, intrebarea : credeti ca o sa se scada media de admitere?

1 răspuns:
| Fafy a răspuns:

Sper pentru ca si eu vreau sa intru tot acolo... sper ca in 2 ani sa mai scada mediilehappydegeaba am medie mare ca tot mi-e frica:-s