| Acaikus a întrebat:

Cred ca majoritatea stiti de anime-ul Death Note. Am gasit episoadele complete... dar din pacate nu sunt cu subtitrare in romana... Deci as vrea sa stiu daca exista subtitrari pentru acest anime? dau funda + votwinking ( Nu ma refer la Death Note filmul )

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AnimeKage

Cel mai cunoscut site de animeuri traduse in romana de calitate aicea link-ul cu Death Note
http://animekage.com/anime/death-note/

| 拉维尼亚 a răspuns:

Deseneanime, peteava, trilulilu, anime-kage

| Sean a răspuns:

Http://www.animekage.com/anime/death-note/

Nu am urmarit anime-ul asta dar uite un site in care nu stiu daca is toate episoadele dar is subtitrare in lb. romana