| RobertSt1997 a întrebat:

Daca sunt la Stiinte Sociale ( Uman )si vreau sa ma mut din semestrul 2 la MATE-INFO ( Real ), la ce voi da diferentele, la materiile la care n-am dat teza sau la ce?

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

La toate materiile pe care nu le-ai facut la uman.Acestea trebuie sa figureze in foaia ta matricola.Chiar la matematica si informaica trebuie sa dai diferente fiindca s-a studiat dupa programe diferite la cele doua profiluri. Cele mai bune informatii le primesti la secretariatul liceului in caz ca se aproba transferul.