| pissycutza99g a întrebat:

happy Daca un baiat se uita la tine mai mereu uneori, si te jigneste de ex:"esti nu shtiu cum" dar se uita mereu la tine si te jigneste, dar mai si discuta cu tine! Ce vrea sa-mi faca?sad Are ceva cu mine?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Poate te place si asa isi manifesta el dragostea pentru tine. Analizeaza-i mai atent comportamentul in mai multe circumstante ca sa-ti dai cu adevarat seama.
Succes!

| Pisoi012 a răspuns:

Nuu laughing) asa isi manifesta sentimentele laughing, fa la la TV, daca te mai jigneste pupal! rolling on the floor