| crazydeea a întrebat:

de curand cica sunt admina la o pagina pe facebook. dar nu imi apare unde pot sa adaug poze sau sa pun o descriere pozei sau starea. pur si simplu nimic. imi apare mare PANOU DE ADMINISTRARE iar maiii in jos postarile de la celelalte admine! atat! ce pot face? am gresit eu cu ceva? funda!

1 răspuns:
| insidebbr a răspuns:

Nu..doar ca poate nu esti administrator de pagina ( ex. owner ) esti gen: content creator sau advertiser nu esti manager