| euuuu_3828 a întrebat:

ieri am comandat un MP4 de pe www.altex.ro
toate bune, pana cand am observat ca am pus numarul de telefon gresit.
dupa 2 ore le-am trimis mail ca vreau sa renunt la comanda. ei nu mi-au trimis niciun mail de confirmare al renuntarii. stiti cumva cum livreaza ei produsele si cam cat costa livrarea?

1 răspuns:
| Cineva! a răspuns:

Sincer.nu stiu cum livreaza ei produsele... dar.:
Daca ai scris bine adresa si ai gresit doar numarul, ori va ajunge pachetul la adresa scrisa ori iti vor trimite ei email.
Daca te anunta ca a ajuns pachetul, tu poti sa nu-l ridici.La cateva zile dupa ce a fost livrat coletul cu ramburs, daca nu platesti suma cuvenita, pachetul este returnat.