| Scorpione a întrebat:

Buna TPU imi puteti da un site cu ulimul episod din numai iubirea dar tot cu dan si ana cu victor si alina cu toti Dau Funda big grin

2 răspunsuri:
| andrei213 a răspuns:

Ultimul episod de acum 6 anilaughing stiu ca e reluare pai ia sa vedem oana se cearta cu copii aia stupizi si e un accident se cam cearta pe acolo si se mai impaca da-mi si mie o funda si mie o funda in total 3 imi dai?

| nana0000 a răspuns:

Gasesti toate episoadele daca dai Romania release numai iubirea