| strcristi a întrebat:

In doua zile plec intr-o tabara si sa nu radeți. Am diaree
ce aș putea sa mananc ca sa nu iau pastile. Varog sa nu radeți nu e amuzant deloc.

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Se iau 2 de Imodium si la 6 ore cate una pana trece. Mancare -Cas proaspat dar sa fie autentic de oaie ( face minuni ), Orez fiert dar nu fiert complet, Ceai de menta ( fara zahar ) mult ca esti deshidratat, Banane, Paine prajita.
http://www.hepatite.ro/......egim-3634/

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

MAnanca orez fiert. Cel mai bine ar fi sa iei pastile ca tot e foarte scurt timpul.

| mihai69 a răspuns:

Fără pastile e mai greu. Ideal e să mergi la medic.

| octav005 a răspuns:

Incearca cu o lingura de orez, s-au o lingurita de cafea macinata.