| anonim_4396 a întrebat:

Ma plictisesc foarte grav, nu stiu pe ce site-uri sa mai intru ca sa uit de plictiseala. Ceva idei? Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| ĄŇÐİ a răspuns:

Pai cred ca ai cont pe facebook...hi5,miss bimbo,Orbix,ma bimbo, weheartit, conquistador... sper ca te-am ajutat :*

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Răspunde la întrebările de pe TPU și nu ai să te mai plictisești!
Pa, pa.

| wolfy911 a răspuns:

Incearca sa-ti faci prieteni big grin

| trolololo a răspuns:

9GAG, 4chan.

| DouaPuncteD a răspuns:

De facebook nici sa numai vorbesc, a devenit plictisitor.
Friv, m-am saturat si de el.
Mai e ceva neplictisitor pe netul asta?

| NicollHellen a răspuns:

Daca doriti puteti sa va cauti un job mai lejer. Invatati ceva nou, veti avea parte de bani, dar si produse-bunuri dorite la preturi f reduse. Pentru mai multe detalii add la ladys. business :* O seara placuta:

| Adryan1302 a răspuns:

Incearca sa iesi cu prietenii in oras sau sa practici un sport

| lucy1234 a răspuns:

Facebook.

| DoubleDoT a răspuns:

Incearca si tu siteul :

www.friv.ro
E un site cu o multime de jocuri distractive si amuzante :>!

Sau incearca si tu sa te uiti la un film horror, comic etc!

SPER CA TEAM AJUTAT! :*