| oana15oana a întrebat:

Nu imi merge Google Chrome, de fiecare data cand intru imi da eroare nu stiu ce are..Va rogg ajutati-ma spuneti-mi ce sa facsad Funda:*:*

2 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Goleste istoricul browser-ului si cookiurile. De fapt e mai bine sa stergi toate datele browser-ului, si dupa s-ar putea sa mearga. Apasa simultan CTRL + SHIFT + DELETE (fara plus) si bifeaza toate alea de acolo. Apoi dai click pe "Clear browsing data". S-ar putea sa nu mearga din cauza asta.

| K0sti a răspuns:

Da tu ne spusasi ce eroare iti da? Sau ti-e rusine?