| MihaelaMihaa a întrebat:

Oare telefoanele pe sina sunt bune? Ceva pareri despre ele...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Wokez a răspuns:

Depinde ce firma alegi
in general ca performanta sunt destul de bune depinde de firma producatoare si de cati bani esti dispusa sa dai pe el dar nu as opta pentru un astfel de telefon pentru ca ti se poate strica foarte repede daca nu ai gija de el

3 răspunsuri:
| asman a răspuns:

In general, nu sunt bune.
Dar depinde si de firma si cat de bine sunt construite.

| AndreeaDeea98 a răspuns:

Da! Sunt bune. Am si eu un telefon pe sina si e destul de bun.

| adelynx_5836 a răspuns:

Nu sunt bune iti spun din propria exp mai bine iti iei unu cu tastatura querty, cu clapiata e mai bine. Daca te-am ajutat fundita. Ms