| Alle23 a întrebat:

Parintii mei nu vor sa imi cumpere un telefon nou... eu sunt la abonament si ei nu vor sa imi cumpere un telefon de 600lei [cu tot cu cartela]. In toamna mi se termina abonamentul si vreau sa ma pun pe liber...Cum pot sa ii conving sa imi cumpere telefon nou?sad HELP!

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Suna-le patronii si spune-le sa le dea salarii mai mari.Cand vor avea destul de taxe, impozite, mancare, si de pus deoparte, iti vor lua bucatica de plastic lucios.Dar pana atunci nu cred ca ai sanse.