| natural a întrebat:

pe contul meu de facebook mi-am facut o pagina publicitara.cum fac sa o sterg ca nu o mai vreau.va rog sa ma ajutati:*

2 răspunsuri:
| wyla a răspuns:

Da pastreazo ar fi mult mai bine poti sa-ti schimbi numele sau mai faci ceva pe ea PASTREAZO sper ca ti-am ajutat!

| InViataReala a răspuns:

De ce vrei sa stergi pagina? Pastreazo pentru ca nu se intampla nimic.Eu am 4 pagini si la 2 dintre ele nu fac nimic pe ele! O prietena de-a mea are 12 pagini chiar mai multe cred.
Pastreaza pagina.