| Cede a întrebat:

Stie cineva care sunt costurile ridicarii de la posta a unui colet venit din strainatate?

Răspuns Câştigător
| Robert a răspuns:

Daca a platit cel care ti-a trimis tu nu trebuie sa dai nici-un ban.Vei plati doar daca ai comandat tu ceva, vei plati valoarea coletului.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde din ce zona primesti.Mai bine intereseaza-te direct la posta.

| GenetiX a răspuns:

Daca e strainatate nu poate fi si America? Si daca Ridicare se numeste intrarea in posesie a colet-ului nu trebuie sa platesti si vama? Ma rog.

| Cede explică:

Atunci e bine, deoarece am platit coletul inainte sa-mi fie trimis.