| pendea a întrebat:

Buna TPU... stie cineva cum sa fac un site gratui pentru un campionat de fifa 08 dar nu pe cabanova unde este cu perioada gratis vreau sa am site-ul pentru mai mul timp(1-2 ani) dau funda!

6 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Ai auzit de ucoz?

| κλάους a răspuns:

Ucoz.com

| floweray a răspuns:

Ai incercat sa te uiti pe tutorialul celor de la uCoz in care explica cum sa-ti creezi site-ul? Link-ul este http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Bafta!

| pendea explică:

Pfff... oameni nu ucoz ala ca nu e misto si nici nu stiu sa fac...

| iubitorcanar a răspuns:

Uite un link:
www.zxq.net
Acolo iti faci cont, si incarci website-ul cu ajutorul unui program numit FileZilla. Site-ul poate sta ani de zile.
De asemenea poti face un blog(blogspot, wordpress).
Sper ca te-a ajutat.

| agentstion a răspuns:

Pai poti incerca pe google+ daca ai cont
https://sites.google.com/
sper ca te-am ajutat e complet gratis eu meam facut, casa il trimiti dai la distribuiti happy funda te rog