| Ushhher a întrebat:

Stiu ca poate pare hilar, dar exista site-uri cu ajutorul carora sa faci tema de clasa? Adica sa te ajute un profesor online la tema de acasa. Daca DA, as dori cateva site-uri. Cel mai bun raspuns primeste vot+funda. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

De ce crezi tu ca se fac meditatii? Ca sa te invete cum sa rezolvi exercitii sau probleme similare! E o idee si asta, cu "profesorul online", dar, daca s-ar gandi cineva sa faca asa ceva, cu siguranta ar fi contra cost(!). E vorba de timpul si de priceperea unui om, care, oriunde te-ai duce, se platesc.

| Morphines a răspuns:

Nu există așa ceva.
Dar cine nu și-ar dori? happy

| LadyMelian a răspuns:

Chiar e hilar.Din pacate nu exista asa ceva.In schimb gasesti informatii care te pot ajuta cat de cat.Trebuie sa stii doar sa cauti.
Si mai exista asta
http://www.profesorultau.ro/
Iti da doar exercitii rezolvate si informatii, dar NU o sa iti rezolve nimeni temele!