| Butterfly9 a întrebat:

Sunt la prietena mea cea mai buna, dorm la ea, aveti idee ce sa facem? Ne plictisim de moarte, in afara de plimbari, shopping, tv, filme, bataie cu perne, parada modei. Vreau ceva fain sa nu ne plictisim. Cel mai bun raspuns FUNDA! URGENT!

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Îmi pare rău că ai exclus din start filmele, de cărţi nu mai pomenesc pentru că doriţi ceva distractiv.
Puteţi să comandaţi pizza, să cumpăraţi un vin bun şi să staţi de vorbă.

O seară plăcută!

| XK a răspuns:

Bafta la sex laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi puteţi face poze, să staţi pe calculator, sa jucaţi Remi, Monopoly etc. Sper că te-am ajutat. :*