| Amoniac a întrebat:

Tocmai am descarcat metin2ro, l-am instalat. iar cand dau pe joc se incarca pana la 7.4 si imi apare ceva in care zice ca dezarhivarea a esutat si zice ca nu s-a putut descarca un fisier: patch.metin2.ro/0.0.0.1/metin2_patcher.exe.lz. Intrebarea mea este de ce apare asta?

1 răspuns:
| Cristyan99 a răspuns:

Salut! uite ce trebuie sa faci : intri in folderul metin2ro si dai la upgrade patch acolo unde sunt niste pui de gaina si iti apar niste semne ale intrebarii si dai pe ele si dupa va merge funda happy?