| geoluk a întrebat:

Buna TPU va rog ama ajuta cu o problema cunuscatori in motoferastraie(drujbe) am o drujba de 3 ani luata de noua dl reprezentanta Husqvarna & sthill. bine si-a terminat garantia
si problema ie ca pana acu numio facut probleme
problema ca atare ie o pornesc merge exact 1 min jumate indinferent dc o turez sau nu sau daca si tai in lemn ia in timpul ista de 1 min jumate se opreste, iar o pornesc iar merge 1 min jumate.ce oare o fii nu se alimenteaza. ceva filtre infundate la reglaje n-am umblat niciodata, drujba sincer zici ca acu ie cumparata ca eu o fol numai in an in paste adc cand am nevoie nu fac chirii cu ia prin sat va multumesc apelez la pesoanele cu profesionalism

1 răspuns:
| Petru_Boia_1992 a răspuns:

Pai da, mai uitate pe la filter, ai grija si ce benzina bagi in ea.