| luvme_7089 a întrebat:

Buna TPU love struck, am o mica sau mare intrebare pentru telefonul meu samsung orbit, as vrea sa cumpar cablu de date, si a sa cumpar, problema e ca nu sunt sigura de ceva .adica.cu ajutorul acestui cablu pot sa pun muzica pe telefon de pe internet sau poze de pe internet sau telefon pe celalalt? si exista vreun site anume de unde se iau melodi? dau funda si vot :X merlci cui ma ajuta happy

Răspuns Câştigător
| Diddy a răspuns:

Deci, cu cablul acela practic poti sa pui orice de pe calculator pe telefon si invers. :P
Da, poti lua muzica de pe internet [ in format mp3 ] ( www.fisierulmeu.ro ), si sa le copiezi in telefon. Pur si simplu le pui cu "copy" in folderul telefonului. [ iti apare ca si un CD, in My Computer ]
Cu imaginile la fel, pur si simplu "copy / paste" si le ai pe telefon. ^^
Totusi, eu iti recomand cititorul de carduri [ carduri de memorie ]. De ce? E mult mai ieftin si face acelasi lucru ca si cablul de date.
In fine, alegi ce vrei. :x Paste fericit!

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Poti pune orice melodie, poza din calculator pe telefon Paste Fericit

| 62mariaelena a răspuns:

Ia-ti o caramida ca la aia sigur te descurci

| D3d3_1182 a răspuns:

Nu poti sa iei direct de pe net mai bine le iei de pe net in pc si din pc copiezi in tel cu ajutorul cablului de date dar poti si baga meldodii foldere si poze din telefon pe calculator.pai scire si tu pe google download si muzica pe care o vrei! Bafta love struck