| Sarivan_Gina_1987 a întrebat:

Buna tuturor, am o tableta Allview all dro 3 speed HD, de un timp imi lua comenzi fara sa apas pe ecran. Ca sa o repar am vrut sa instalez de pe situl http://www.allview.ro/......412102012/ softul aferent. Si am stricat-o, nu se mai deschide deloc, deloc.
Va rog mult sa ma ajutati cu un program sa pot sa instalez softul android, fara sa fiu nevoita sa o duc in service. Am incercat cu iTunes, cu update de la ei de pe site de la allwiev si nimic.

2 răspunsuri:
| albul96 a răspuns:

Mai intii de tote trebuia sa pui in setari bifa la 'optiuni dezvoltator'
; ca sa repari ai nevoie sa tii apasat pe butonul de pornire si butonul volumului in jos simultan pina apare un meniu ca BIOSul la PC; apesi pe 'erase data' ( pui la setarile din fabrica); daca nu-ti iese nu te rusina sa raspunzi
Bafta!

| Savin_Catalin_1969 a răspuns:

Cauta android gingerbread