| Corina_7356 a întrebat:

BUNA tuturor, cititi pana la fina:vreau sa ii dau unei persoane un fel de tablou adica dintr-un carton A4 l-am rupt in doua si sa facut cam ca pagina de caiet unpic mai mare si vreau sa lipesc o poza pe ea etc... dar nu stiu ce suport sa ii fac sa stea in picioare sa asa mai pe spate daca aveti voi niste idei s-au ati gasit undeva dati-mi linkul. FUNDA!

2 răspunsuri:
| ღDenyssaღ a răspuns:

Exista multe feluri de lipici ca sa poti lipi acea poza. foarte buna ideea ta.nu stiu ce suport sa ii faci dar sunt sigura ca vei gasi o idee. sper ca mesajul meu sa iti fie de ajutor

| BuBuPinkLife a răspuns:

Pai decupeaza un dreptunghi si lipestel pe spatele cartonului!