| georgianat a întrebat:

Bună tuturor! big grin Am o problemă cu telefonul' : NU-mi mai merge camera nu ştiu din ce cauză. menţionez că l-am scăpat de câteva ori la şcoalăbatting eyelashes Câteva sfaturi? >:

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauza o stii foarte bine. Daca l-ai scapat de cateva ori(4-5) este de ajuns.Mai bine ia-ti altul.

| Frau a răspuns:

Pai motivul cam asta e. Sfatul meuhee hee ori iei o suribelinita si "il repari tu" ori in duci la o persoana care e mai priceputa!winking
Bafta!
P. S.: poti oricand sa-ti iei altullaughing

Răspuns utilizator avertizat