| o fata care te iubeste :x a întrebat:

Buna tuturor, pentru cei care joaca "happy pets" pe facebook please help. am un unicorn si nu stiu ce trebuie sa ii dau de mancare? funda! help

Răspuns Câştigător
| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Trebuie sa dai click la store, apoi da la goods, da la food si alege mancarea(cantitatea de mancare) 30 de cutii costa 30 de coins, 100 de cutii costa 95 si 500 de cutii costa 395, apoi du-te in camera respectiva, da clic pe cutia cu mancare si apoi, in dreptul animalului iti apare o sageata pe care scrie clic to feed, si trebuie sa dai clic pe ea

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa pe mancare si pune pe ponei si el va manca! Cu placere.