| Loveisin a întrebat:

Buna!

Va rog sa imi dati cateva sfaturi :

Eu il plac pe un baiat de le mine din scola dar eu nu sunt sigura daca si el ma place, cand ne uitam unu in ochi celuilalt el ma face sa ma rad si atunci simt ca il iubesc si mai mult si in fiecare seara ma gandesc la el si imi vine sa plang

Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| FeelsLIKEmusique a răspuns:

DA...frumoasa poveste...
~Trebuie sa fii foarte sigura pe tine...
~este bine ca te face sa razi---incearca sa vorbesti cu el!
~fii tu insuti si fa-l si tu pe el sa rada cand se uita la tine si sa simta acelasi lucru!
Succes!

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Ma indoiesc ca iubirea sa insemne doar un zambet sau un suras...cred ca e ceva mai mult si mai complicat si mai greu de explicat.in fine.
daca sti ca tu il placi iar el nu e prea smecheras sa se bage in seama cu toate fetele atunci poti sa ii vorbesti.sa ii spui ca iti place de el.
oricum vei primi un raspuns.
joaca cu cartile pe masa sa vezi ce zice happy
daca nu simte nbimic pentru tine va ramane poate surprins sau se va amuzta pe seama ta.mai mult de atat in sensul rau nu cred sa se intample... iar daca te place iti va raspunde asa cum poate tu doresti sa iti raspunda.
bafta!

| R3sPeCt a răspuns:

Cel mai bun lucru de facut este sa vorbesti cu el si sa vezi ce gusturi, idei, obiceiuri are, asa il cunosti mai bine, si iti dai seama daca are si un pic de interes fata de tine! daca e asa atunci ar trebui sa ii spui ce simti pentru el! multa bafta

| Nimeni_8479 a răspuns:

De ce nu il intrebi daca te place?
sau daca iti e rusine fata in fata, lasa-i un mesaj [ cel mai rapid e pe mess!
:] stii. INCERCAREA MOARTE N-ARE.
pentru ca nu o sa pierzi nimic daca il intrebi. dar daca stai si astepti sa vina el la tine, mai tarziu sigur o sa regreti!

SUCCES!

Funda?blushing