| RoxanaMB a întrebat:

Vreau sa dau la Facultatea de Litere la romana-franceza. Stiti daca trebuie sa stiu limba straina sau o pot invata acolo?

2 răspunsuri:
| Cartofescu a răspuns:

Cel mai probabil o sa o inveti de la tiristii care merg prin Franta in timp ce tu iti faci treaba sub volan din moment ce pui intrebari de genul.

| Kostzy a răspuns:

Logic ca va trebui sa stii limba franceza cel putin mediu.Incearca sa faci faci meditatii ca pana in toamna sa te poti descurca. Bafta