| RobY_3853 a întrebat:

Buna zioa
As dori sa ma ajutati daca puteti, cu ce windows sa-mi instalez in PC!
Achizionez un PC Intel Core 2CPU Procesor 4300 1.80Ghz 2GB, Rami Placa VIDEO GF 7600.
In continuare am sa va spun niste windowsuri care le stiu!, cas bune
Windows xp pack3 student edition(2011)
Windows xp pack3 Profesional
Windows xp pack 3 final golden

Va rog frumos sa-mi recomandati un widnows bun, vam dat niste exemple de windowsuri, dumneavostra care mi lati recomanda?

Vreau sa rulez pe el:Jocuri, filme, muzica...etc

2 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Windows xp pack 3 final golden ista e cel mai bun! eu am vista pentru ca imi merge mai bine memoria RAM adica functioneaza tot pcul mai bine! ptru tine iti recomand bafta
ast funda!

| gogus a răspuns:

Windows vista