| Stavros a întrebat:

Am avut niste probleme medicale si nu am putut sa ma duc la scoala timp de 2 saptamani.
Intrebarea e: Pe cate zile poate sa-mi dea medicul de fam. scutire medicala? straight face

5 răspunsuri:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Depinde de problemele medicale, iti scrie mai multe, pana la 2 saptamani mi se pare ca se poate scrie 1 maxim, dar se pot scrie mai multe.

| PeacEx333 a răspuns:

2 saptamani. lol

| xLov3 a răspuns:

Sincer iti spun eu nu am fost o luna la scoala si am luat scutire pe toata luna.Si mi-a scris o boala la intamplare.

| alllealexandra001 a răspuns:

Poate sa-ti dea pe mai multe zile dar pe 2 saptamani nu stiutongue

| Radovici12 a răspuns:

Iti da pe 2 sapatamani scutire!