| sheyla a întrebat:

Am instalat google chrome, iar acum vreau sa revin la vechiul google, adica cel clasic, si nu stiu cum sa fac.Nu pot sa il mai sterg, ce ar trebui sa fac sa scap de el? Nici celelalte programe nu imi mai merg cum trebuie de cand l-am instalat, iar sistem restore nu mai merge...Va rog ajutati-ma! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Chrome e un browser. Vei revenii la un alt browser nu la vechiul google. Iti recomand mozilla firefox. M'am convins si eu zilele trecute ca e cel mai bun desi eram foarte incantata de opera.
Nu trebuie neaparat sa'l dezinstalezi. Am vreo 4 browsere.
http://www.getfirefox.net/ De aici poti sa iei mozilla :P

5 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Dezactiveaza`l de la Control Paner. Dai la start, in partea dreapta Control Paner, Add or Remove Programs(al treilea de sus) si apoi dai remove la google chromebig grin. da un restart la calculator, ca sa revina toate la normal.Succes!:*

| Farcas a răspuns:

Control Panel, sorry. Sper ca ti-am fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar nu pot intra nici eu pe google classic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Panoul control si dati unde scrie programe dezinstalate si dati pe cel vechi si se sterge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare mai bun chrom