| Hirockers a întrebat:

Am si eu o problema. Vreau sa fac un doctument in word 2003 cu doua foi. Una sa aiba o culoare iar cealalta alta culoare. Dar cand dau pe 'background' si-mi aleg culoarea se seteaza pe toate paginile. Iar eu vreau ca fiecare pagina sa aiba culoarea sa. Mi-a spus cineva ca trebuie sa gasesc acolo unde scrie: 'apply to all pages' insa nu gasesc acest lucru. Ma puteti ajuta? Dau funda happy

1 răspuns:
| CrepăDulce a răspuns:

Poti incerca sa le faci separat. Adica pe o un word sa ai cate o pagina nu 2 sau mai mult. Sa faci fiecare pagina in cate un word Craciun fericit big grin