| lyq0807 a întrebat:

Am si eu un telefon Black Berry si nu stiu cum sa fac sa copiez contactele de pe cartela pe telefon. Cand intru in agenda am agenda goala, dar daca primesc vreun apel imi apare numele contactului respectiv,,, Cum sa fac? Si mai am o problema, trimit mesje si nu ajung la destinatar. Am umblat pe la setari si nu-mi pot da seama ce nu este in regula. Sper din suflet sa ma ajutati. Va multumesc!

1 răspuns:
| eXtreme21 a răspuns:

Salut!
Pey vezi si tu in meniu la "Contacte". Trebuie sa existe acolo optiunea "copiere contacte".
Sper ca am putut sa te ajut.