| BogatasuDeKat a întrebat:

am un telefon extrem de varza pe nume Vodafone 858 smart(Huawei) si daca imi instalez un joc merge cu super lag.A-s vrea ceva sa-mi mearga mai repede jocurile un program.Am un program ram manager dar am activat optiunile alea acolo si tot merge foarte greu.Recomandatimi un program sau ceva sa-mi maresc mhz.

2 răspunsuri:
| SoftGsm a răspuns:

Imi pare rau dar trebuie sa te anunt ca pentru ati putea functiona jocurile cum trebuie trebuie un telefon mai puternic. sad

| catalin2984 a răspuns:

Ia si tu ramdam si o sa iti mearga jocurile repede>