| jackie12345 a întrebat:

Are dreptul sa-mi interzică directorul scolii sã mai joc fotbal dupa ce m-am accidentat o data la ora de sport? Sunt intr-un internat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De interzis poate să o facă, evident. Dacă te-ai accidentat și acum ești in regulă, iar medicul de familie este de acord, nu va avea de ce să se împotrivească, atâta timp cât esti apt pentru activitățile sportive.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, desigur ca are acest drept!

| sierra1 a răspuns:

Să-i zicem drept moral nu legal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, Nu are dreptul sa te forteze sa joci, dar sa-ti interzica, da

| ghitaflorinregelegaming a răspuns:

Daca te-ai ranit foarte rau da nu mai ai voie sa joci fotball din cauza piciorului
sau daca piciorul nu este lovit asa de tare mai poti s ajoci dupa ce iti trece rana...
sper ca te-am ajutat

| Rometry a răspuns:

Normal ca are dreptul.