| crista18 a întrebat:

As dori sa stiu care este parerea voastra despre supradyn, centrum si extrem vit. In ultima perioada ma simt foarte obosita(lipsita de energie), nu ma odihnesc suficient (timpul nu imi permite) iar cand intr-adevar reusesc sa ma odihnesc..ma simt tot obosita. sunt destul de stresata(poate de aici si o durere de cap sacaitoare).
Stiu ca astea ar fi cam cele mai bune/recomandate suplimente. As dori niste pareri despre ele, cine a incercat, ce a incercat, cum au fost si care din ele ar fi mai bune si mai eficiente?

1 răspuns:
| Q69 a răspuns:

Pe langa ca nu te odihnesti suficent
stresul poate fi factorul principal pentru durerile de cap si oboseala
cele trei amintite de tine au toate vitaminele de care are nevoie un organism
singura problema poate fi ca ingrasa
pentru oboseala mai indicat este un complex de vitamina B si vitamina C
sau se gasesc alternative naturiste
niciodata sa nu apelezi la bauturi energizante...sunt foarte periculoase