| mirelablue a întrebat:

Va rog daca poate cineva sa ma ajute.Am o problema cu Yahoo Messenger.La deschidere nu apare decat pur si simplu o fereastra alba,(goala). Am dezinstalat si reinstalat din nou dar nu mai merge nici o varianta.La fel se deschide cu partea de sus vizibila si in rest fereastra pur si simplu goala.

Răspuns Câştigător
| Rosaria a răspuns:

Incearca sa upgradezi sau sa downgradezi, si neaparat scaneaza dupa virusi.

2 răspunsuri:
| XxRoyalxX a răspuns:

Mh.thinking S-ar putea sa ai virusi...Fa-ti altul nou 10 sau 11 mai de graba si daca nu sti intreba tot pe TPU

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Ai incercat cu alt yahoo?
De ex. daca ai 10 puneti 9 sau 8.
Sau poate ai virusi.big grin