| xCarlii22 a întrebat:

Buunaa big hug Deci, am nevoie de ajutor, joc imvu xD poate candva sa imi dea linkul de la programul ala chinese hack, am nevoie de el si nu il gasesc nici cum pe internet, dau funda big hug Tsinem legatuura cont imvu: xCarlii22

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un hacik pe internet online bla bla. dar e in araba:d si te face vip nu iti da credite. daca vrei da-mi add diaa. diutzaa

4 răspunsuri:
| xCarlii22 explică:

Eu stiu ca este, si eu is vip in imvu tot cu imved.com

| xCarlii22 explică:

Baah ce ma ajutatii rolling on the floor
Add: xCarlii22
Nu mai con teaza, am auzit ca iti sterge contul daca' folosesti unele hack-uri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista, si daca e trebuie cumparat, dupa mine e doar o teapa

| MusikOnLife a răspuns:

Mda.merge 100 la 100