| leonard_3387 a întrebat:

Ca sa pot accesa contul meu de facebook mi s-a cerut un numar de telefon iar eu l-am introdus gresit, dupa care mi s-a cerut sa introduc un cod pe care l-au trimis prin mesaj la acel numar de telefon crying( Am incercat sa schimb numarul dar nu se poate. ce pot sa fac?

7 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Fa-ti un alt cont sau incearca sa trimiti un mail la unul din operatorii facebook

| lucifer16101990 a răspuns:

Ca sa iti accesezi contul de facebook nu iti cere sa dai nici un numar de telefon.
aici poate fi vorba de adresa ta de e-mail
acolo iti timite codul pentru activare a contului...

| Laru949 a răspuns:

Fb nu cere neaparat numarul de telefon, si eu ti-as sugera sa nu il dai pe social networks. oricum... nu are cum sa nu te lase sa schimbi numarul, daca te duci in "editeaza profilul" si "date de contact" in dreapta, il poti modificawinking

| Roxy_4571 a răspuns:

Acceasi chestie imi apare si mie straight face si am incercat facandu`mi alt cont dar degeaba straight face

| Roxy_4571 a răspuns:

Daca gasesti vreun raspuns anunta-ma

| leonard_3387 explică:

Nu pot sa editez profilul pentru ca nu am deloc acces la cont imi apare sa introduc acel cod sau sa ies

| anaziuagicurta2000ata a răspuns:

Nu stiu